Menyra per tu dokur sa me terheqse ka te bej me shum me vajzat e me pak me meshkujt.


Menyra per tu dokur sa me terheqse ka te bej me shum me vajzat e me pak me meshkujt. 
  1. Para se te dilni ne ndonje vend ku ka shum njerz apo ndoshta edhe ta shihni ate qe jeni duke dalur gjej nje minut koh ta paramendosh ter naten qe do te daleshme kend do te dalesh si do te duket aj person si do te te prek si do te jen mardheniet perpiqu ta vizualizojsh ne brendsi ter ate qe deshiron te te ndodh vizualizimi eshte pjes shum e rendsishme se qka do te ndodh me pastaj
  2. Para se ta takosh personin qe ke filluar te dalesh me te gjej pak koh te shikosh si dukesh ne pasqyre dhe fokusohu ne gjerat ma te mirat qe ke ti ne trupin tend nese e beni kete kur do te dilni do te keni me shum vetbesim se te gjitha femrat e tjera qe jan atje dhe kjo do te jap nje pamje me te ndryshme me te bukur
  3. Paraqiti ket pjes pozitive qe i ki ti Nese keni flok te mira atehere mundohuni ti tregoni luani me flok para mashkullit qe e pelqeni, shum meshkujve kjo ju pelqen. Nese keni buz te mira ateher lyani ato beni te duken edhe me te bukura se qjan pra diqka qe keni dhe qe me te vertet ju pelqen te vetja juaj atehere provoni ti shfaqni edhe me shum dhe me bukur te te tjeret

4)Luaj pakez me sy, Shiko ate dhe me pastaj largoj syt
Syt tregojm gjithqka pra shikone ate dhe tregojini se qka do te
kishit ber po te ishit pran tij

5)Veshni diqka qka nuk juv paraqet trupin tuaj
diqka qe juv mbulon me shum bene kurioz qe te dij se qfar fsheh prapa
gjith ketyre gjerav te thjeshta

6)Veshni diqka delikate ,Qitni parfunin 20 minuta para se te dilni parfumat e femrave kan arom me te rend dhe po te lihen 20 minuta atehere do te zbutet aroma dhe do te ket arom me te mir

7)Kujdesuni per te gjith trupin tuaj jo vetem per fytyren
kujdesuni edhe per lekuren e trupit tuaj sepsesa me e but qe te jet ajo
aq me mir do te jet per ju do te ndiheni me seksi

Shpresojm te ken kryer pun keto kshilla